Víte, co na vás prozradí vaše oblíbená barva?

Bílá

Je vaší favoritkou bílá? Potom jste perfekcionisté a chcete žít harmonický život. Bílá ochlazuje, zvětšuje a pomáhá k soustředění.


Černá

Pokud máte rádi černou, chcete se schovat před lidmi a jednáte ukvapeně. Černá vám pomáhá zůstat sám sebou, když kolem vás zavládne chaos.


Červená

Červená na vás prozradí impulzivnost, upřímnost, srdečnost ale i sklony k agresi a tvrdohlavost. Dodává odvahu, oživuje a upoutává pozornost.


Fialová

Upřednostňujete fialovou před ostatními barvami? Potom jste citliví, tíhnete k duchovnu, toužíte znát informace, ke kterým ostatní nemají přístup. Může však značit i emocionální nevyzrálost a labilitu.


Hnědá

Jestliže si libujete v hnědé, máte rádi jistoty, jste důvěryhodní a loajální. Nepotřebujete výzvy a držíte se při zemi.


Modrá

Pokud fandíte modré, pravděpodobně toužíte po klidu a vnitřní harmonii. Jste empatičtí a racionální.


Zelená

Zelená je známá svými uklidňujícími účinky. Hodí se v případě, kdy potřebujete odpočívat. Jestliže máte zelenou v oblibě, jste přátelští, srdeční a plní energie. Rádi pomáháte a motivujete ostatní.


Žlutá

Milujete žlutou? Pak jste zábavní, chytří a nebojíte se ukázat, jací doopravdy jste. Žlutá povzbuzuje a zlepšuje náladu.


Oranžová

Oranžová značí hravost a nekonvenčnost. Libují si v ní lidé, kteří jsou rádi středem pozornosti.


Růžová

Kdo se vyžívá v růžové, bývá emocionální, citlivý, vřelý, ale i naivní. Růžová je barvou něhy a jemnosti.


Šedá

Máte v oblibě šedou? Pak jste zřejmě nejistí a opatrní. Máte nedostatek energie nebo strach projevit se.


Tip: Vyzkoušejte si vaši oblíbenou barvu s grafikami na Artu. Webonio Art umožňuje vytvářet zdarma loga, bannery, vizitky nebo příspěvky na sociální sítě. Stačí se zaregistrovat na https://art.webonio.cz/.