7 rad, jak se stát profíkem na hashtagy

Jak vyzrát na hashtagy, které vám přivedou více nových followerů na Instagram? Čtěte naše rady a uvidíte, že se k vám jen pohrnou!

Celý článek

5x10 rad, jak rozhodně NEdělat online marketing (5. díl - sociální sítě)

V pátém díle našeho seriálu 5x10 rad, jak nedělat online marketing vám přinášíme tipy, jak se vyvarovat deseti nejčastějším chybám při správě profilu na sociálních sítích.

Celý článek

Jak vytvořit příspěvek na sociální síť

Hledáte inspiraci pro svou grafiku? Přinášíme vám 4 tipy, jak si vytvořit top příspěvek na sociální sítě. K tomu, abyste dosáhli hezkého a úspěšného postu, vám postačí držet se pár jednoduchých rad.

Celý článek

Jak využít Snapchat k propagaci značky

Snapchat je v Česku zatím opravdu v plenkách, ale možná jste již zaregistrovali, že se o něm začíná mluvit čím dál tím více. Co se týče mezinárodních firem, tak ty Snapchat pomalu, ale jistě začínají využívat také pro marketingové účely.

Celý článek

Nejsledovanější české účty na Twitteru

V minulém článku jsme vám přinesli 16 nejsledovanějších účtů na Instagramu. Dnes se podívejte na to, jaký twitter účet má nejvíce followerů.

Celý článek

7 tipů pro marketing na Instagramu

Založili jste firemní profil na Instagramu? Máme pro vás 7 tipů, které zajistí, že vás budou followeři milovat.

Celý článek

21 nejzajímavějších faktů o Youtube

Věděli jste, že Youtube založili 3 bývalí zaměstnanci PayPal nebo že byl původně zamýšlený jako seznamovací stránka? To a další zajímavosti se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

SNAPCHAT + 10 zajímavostí, které jste možná nevěděli

Věděli jste, že původní název Snapchatu byl Picaboo a že je v USA je 10. nejstahovanější aplikací v AppStore? To a mnohem víc o Snapchatu v dnešním článku.

Celý článek

Twitter jako marketingový kanál, ano či ne?

Twitter je specifická sociální síť. Víme o ní, že existuje a že je poměrně populární v USA. Ale jak je na tom Twitter v Čechách? Má smysl ho používat ke komerčním účelům?

Celý článek